TRANSPRZĘT
Jolanta Cielecka

Zakres działalności

Wykonujemy wielkopowierzchniowe wykopy oraz stabilizacje gruntów na wielu inwestycjach w kraju, a także często całościowy zakres polegający na wyburzeniu obiektu i przygotowaniu terenu pod nowy.

Specjalizujemy się w wyburzeniach kubaturowych, przeprowadzanych ciężkim sprzętem (koparki, dźwigi, spycharki), ale także specjalistyczne wyburzanie, nie niszczące infrastruktury dookoła zadania lub w trudnych warunkach.

Naturalnym krokiem przy tych działalnościach jest pro ekologiczne odzyskiwanie materiałów nadających się do ponownego wykorzystania min. Gruz, stal, drewno. Stad firma Transprzęt posiada szeroko rozwinięty dział recyklingu gruzów powstałych podczas wyburzeń, posiadamy sprzęt, który dopasowujemy do zadania. Koparki o masie od 1,5t do 45t, do każdej posiadamy akcesoria kujące, rozdrabniające, segregujące, dzięki którym dbamy o środowisko segregując odpady, odzyskując materiały przydatne w budownictwie, ale przede wszystkim teren budowy wygląda schludnie i zachowuje wszelkie normy BHP.

Wibromłot montowany na naszych koparkach pozwala na wykonywanie ścian szczelnych w trudnych warunkach, gdzie nie możliwy jest wjazd palownicą. Wykonujemy ściany szczelne z profili stalowych, ściany ażurowe.

Dodatkowy zakres usług rozszerzamy o obsługę kamieniołomów, posiadamy wyszkoloną kadrę o raz sprzęt niezbędny do wydobycia, przygotowania, rozdrobnienia, przesegregowania i sprzedaży kruszyw łamanych. Szerokie zaplecze koparek, kruszarek, przesiewaczy i ładowarek pozwala na szeroki zakres działalności w tej dziedzinie.