Prace ziemne

Przemyśl – Rzeszów | Podkarpacie

Wykonujemy szeroko pojęte roboty zimne: wykopy, nasypy, wymiany gruntu, zbrojenie gruntu geosyntetykami.

Każda budowa, czy jest to inwestycja mieszkaniowa, drogowa, czy też każda inne rozpoczyna się z reguły robotami ziemnymi. Ich celem jest właściwe przygotowanie podłoża dla posadowienia budynku, budowli naziemnej lub podziemnej. Prace ziemne najczęściej polegają na wykopaniu przestrzeni na fundament budynku lub wykonaniu wykopów pod instalacje zasilające budowany obiekt. Są też nieodzowne w przypadku przeprowadzania zmian w ukształtowaniu powierzchni terenu, przy budowie dróg, instalacji podziemnych i przy budowie skarp. Z definicji, prace ziemne obejmują wydobywanie urobku, jego transport, układanie i zagęszczanie gruntu.

600 238 325

602 595 892

Precyzja i bezpieczeństwo

Prace ziemne Rzeszów | Roboty ziemne Rzeszów

Prace ziemne wykonujemy przy użyciu koparek gąsienicowych i kołowych. Nasze maszyny to nowoczesny sprzęt doskonale sprawujący się podczas prac. Są niezawodne i gwarantują szybkie i dokładne wykonywanie wykopów, niwelacji i zagęszczeń. Nasi operatorzy pracują sprawnie i precyzyjnie z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Posiadamy sprzęt do kopania, spychania oraz transportu.

Ważnym elementem prac ziemnych jest zagęszczanie i stabilizacja gruntu. To oczywiste, że każdy fundament musi być osadzony w gruncie stabilnym i odpowiednio zagęszczonym. Dlatego też przykładamy dużą wagę do dokładnej stabilizacji gruntu pod budowę oraz precyzyjnego wbijania grodzic i innych elementów metalowych. Używamy do tego celu specjalistycznego wibromłota zamontowanego na koparce kołowej. Jest to sprzęt umożliwiający pracę w terenie trudno dostępnym dla dźwigów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą prac zimnych, wyburzeń oraz wynajmu dźwigówi w przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.