Wynajem dźwigu i sprzętu budowlanego

Przemyśl – Rzeszów | Podkarpacie

Wynajmujemy sprawny i gotowy do pracy sprzęt wraz z wysoce wykwalifikowaną obsługą operatorską. Posiadamy  koparki, spycharki, wywrotki, dźwigi, walce oraz transport niskopodwoziowy. 

TRANSPRZĘT świadczy również usługi wynajmu ciężkiego sprzętu budowlanego wraz z operatorem. Zajmujemy się wynajmem dźwigów oraz koparek. Nasze nowoczesne maszyny to sprzęt renomowanych producentów, gwarantujący niezawodność i skuteczność podczas prac budowlanych. Nasi doświadczeni operatorzy maszyn budowlanych doskonale poradzą sobie z każdym zadaniem, dokładnie i sprawnie wykonają usługę, zwracając szczególną uwagę na bezpieczeństwo pracy. Usługi koparką powinny być wykonywane przez osoby posiadające wymagane dokumenty, które posiadamy. Wynajem dźwigu lub koparki kierujemy do firm oraz klientów indywidualnych.

Usługi koparką Rzeszów

600 238 325

602 595 892

Różnorodne wyposażenie

Nasze koparki gąsienicowe i kołowe oraz dźwigi mogą być wyposażone w dowolny sprzęt. Dysponujemy oprócz standardowych łyżek młotami i nożycami wyburzeniowymi, łyżkami mieszającymi beton, wibromłotamiu do grodzic i elementów stalowych oraz łyżkami do kruszenia. Dzięki bogatemu osprzętowi nasze maszyny budowlane są na tyle wszechstronne, że mogą być wynajmowane do przeróżnych prac budowlanych. Poznajcie naszą ofertę. W przypadku wątpliwości czekamy na pytania.